1994 m. UAB „Naftrus“ įkūrė Rasius Juškys, šiuo metu jis yra įmonės direktorius ir savininkas. Nuo įkūrimo pradžios įmonė labiausiai koncentruojasi į naftos produktų didmeninę ir mažmeninę prekybą bei naftos produktų transportavimą. Mūsų įmonės klientais tapo įvairaus masto įmonės, organizacijos, žemės ūkio bendrovės ir ūkininkai. Nuoširdus dėmesys klientams ir sunkus darbas leido „Naftrus“ sukurti glaudų ryšį su klientais ir pasiūlyti lanksčius sprendimus siekiant abipusės sėkmės. Aukščiausios kokybės naftos produktai ir pristatymo paslaugos leido įmonei nuolat plėstis ir tapti pirmaujančia Lietuvoje lietuviško kapitalo naftos produktų prekybos įmone (įmonės yra Lietuviškų degalinių tinklo – LDT – sąjungos narė).

Ilgametė patirtis užtikrina, kad kuro kokybė atitinka Europos Sąjungoje galiojančias aukščiausias kokybės normas ir standartus, o kruopščiai atrinktas benzinvežių parkas leidžia pasiekti net atokiausias vietoves ir patenkinti visus klientų poreikius. Patyrusi „Naftrus“ komanda nuolat dirba, kad klientai gautų tik konkurencingiausius pasiūlymus ir išlaikytų glaudų ryšį net ir su pačiais smulkiausiais klientais.

2006 m. „Naftrus“ išplėtė savo veiklą ir atvėrė degalines, užkandines ir viešbučio kompleksą. Kompleksas yra strategiškai patogioje vietoje, magistralės Klaipėda–Vilnius 118-ame kilometre. Pirmame pastato aukšte – degalinės parduotuvė, užkandinė, o antrame – viešbutis.

2015 m. UAB „Creditinfo Lietuva“ įmonei „Naftrus“ suteikė sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2015“. Jis deklaruoja, kad mūsų įmonė turi ypač aukštą mokumo reitingą, o jį teturi 5 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių.

2015 m. „Creditinfo Lietuva“ „Naftrus“ direktoriui R. Juškiui, įvertinusi asmeninį ir vadovaujamų įmonių kreditingumą, suteikė dar vieną sertifikatą – „Stipriausi Lietuvoje vadovai 2015“.

2016 m. „Naftrus“ įkūrė trečią tinklo degalinę Raseinių mieste, Vilniaus g. 3B. Tai yra moderniausia degalinė mieste. Joje ne tik galėsite bet kuriuo paros metu prisipilti degalų, bet ir pasinaudoti automatine automobilių plovykla, pailsėti erdvioje ir jaukioje poilsio zonoje bei skaniai pavalgyti mūsų gaminamų užkandžių.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. „Naftrus“ ėmė bendradarbiauti su UAB „Neste Lietuva“. Nuo bendradarbiavimo pradžios buvo aišku, kad šios dvi įmonės vertina aukščiausią kokybę ir nešališką požiūrį į savo klientus. „Neste Lietuva“ parduodama produkcija atitinka griežčiausius gamtosaugos ir švaros standartus. Įmonės tiekiami naftos produktai tausoja mūsų klientų techniką ir brangų laiką, kurį reikėtų praleisti remontuojant darbo įrangą, o „Naftrus“ užtikrina, kad klientai gautų geriausius kainos pasiūlymus.

0
+
Sunkvežimių
0
+
Komandos narių
0
+
Patenkintų klientų