UAB „Naftrus“ įkurta 1994 metais dabartinio direktoriaus ir savininko Rasiaus Juškio. Nuo pat įkūrimo įmonė koncentruosi ties naftos produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba bei naftos produktų transportavimu. Mūsų įmonės klientais tapo įvairaus dydžio įmonės, organizacijos, žemės ūkio bendrovės, bei ūkininkai. Nuoširdus dėmesys mūsų klientams bei sunkus darbas leido mūsų įmonei sukurti glaudų ryšį su klientais ir pasiūlyti lanksčius sprendimus siekiant abipusės sėkmės. Aukščiausios kokybės naftos produktai ir pristatymo paslaugos leido įmonei nuolatos plėstis ir tapti pirmaujančia Lietuvoje lietuviško kapitalo naftos produktų prekybos įmone (įmonės yra lietuviškų degalinių tinklo – LDT – sąjungos narė). Ilgametė patirtis užtikrina jog kuro kokybė atitinka Europos Sąjungoje galiojančias aukščiausias kokybės normas ir standartus, o kuopščiai atrinktas benzinvežių parkas leidžia pasiekti net atokiausias vietoves ir patenkinti visus klientų poreikius. Patyrusi UAB „Naftrus“ komanda nuolat dirba, kad mūsų klientai gautų tik konkurencingiausius pasiūlymus ir išlaikytų galudų ryšį net ir su pačiais smulkiausiais klientais.

2006 metais UAB „Naftrus“ praplėtė savo veiklą ir atidarė degalinės, užkandinės, bei viešbučio kompleksą. Jis yra strategiškai patogioje vietoje, magistralės Klaipėda-Vilnius 118-me kilometre. Dviejų aukštų pastate – I aukšte – degalinės parduotuvė, užkandinė, pobūvių salė, II aušte – viešbutis.

2015 metais UAB „Creditinfo Lietuva“ suteikė UAB „Naftrus“ sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2015“, kuris deklaruoja, kad mūsų įmonė turi ypač aukštą mokumo reitingą, kurį turi tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

2015 metais UAB „Creditinfo Lietuva“ suteikė sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje vadovai 2015 UAB „Naftrus“ direktoriui Rasiui Juškiui, įvertinus asmeninę bei vadovaujamų įmonių kreditingumą.

2016 metais UAB „Naftrus“ įkūrė trečiąją tinklo degalinę Raseinių mieste, Vilniaus g. 3B. Tai yra moderniausia degalinė mieste, kurioje ne tik galėsite bet kuriuo paros metu užsipilti degalų, bet ir pasinaudoti automatine automobilių plovykla, pailsėti erdvioje ir jaukioje poilsio zonoje, bei skaniai pavalgyti mūsų gaminamų užkandžių.

2016 metais UAB „Naftrus“ ir AB „Orlen Lietuva“ tapo partnerės. Bendradarbiavimo metu, mūsų klientams galėjome pasiūlyti naftos produktų už konkurencingiausią kainą rinkoje.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. UAB „Naftrus“ pradeda bendradarbiauti su UAB „Neste Lietuva“. Nuo bendradarvimo pradžios buvo aišku, jog šios dvi įmonės vertina aukščiausią kokybę ir nešališką požiūrį į savo klientus. UAB „Neste Lietuva“ parduodama produkcija atitinka griežčiausius gamtosaugos bei švaros standartus. Įmonės tiekiami naftos produktai tausoja mūsų klientų techniką bei brangų laiką, kuri reiktų praleisti remontuojant darbo įrangą, UAB „Naftrus“ užtikrina, kad klientai gautų geriausius kainos pasiūlymus.

0
+
Sunkvežimių
0
+
Komandos narių
0
+
Patenkintų klientų