UAB „Naftrus“ mažmeninę prekybą šviesiais naftos produktais pradėjo 1996 metais. Įmonė turi keturias degalines. Degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus.
Siekiame, kad jose kiekvienas klientas būtų maloniai sutiktas ir aptarnautas.

MŪSŲ DEGALINĖS

 
Degalinė Slabados kaime – UAB “Naftrus” istorijos pradžia. Tai yra pirmoji ir reikšmingiausia mūsų degalinė. Čia yra įsikūrusi įmonės valdyba bei administracija, pagrindinis kuro sandėlys ir mažmeninės kuro prekybos degalinė. Degalinė yra įkurta lengvai pasiekiamoje vietoje, o išplanavimas leidžia lengvai pasiekti užpylimo stoteles sunkvežimiais ar sunkiąja ūkio technika. Šalia degalinės įsikūręs ir greitai duris atversiantis modernus servisas kokybiškai pasirūpins Jūsų technikos problemomis!

Darbo laikas: 8-22h

Prekiaujami kuro produktai: A95, dyzelinas, žymetas dyzelinas, AdBlue, SND, dujos balionuose.

Paslaugos: vanduo, tualetas, oro stotelė, parduotuvė.

Telefonas: 8 687 56191

 
Kavinė-degalinė “Naftrus”, įsikūrusi pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Kauno, yra viena iš pažangiausių mūsų tinklo degalinių, kuri patenkins visus Jūsų lūkesčius. Čia rasite modernią kavinę su plačiu patiekalų asortimentu bei kasdieniais pietų pasiūlymais ir viešbutį su patogiais ir pilnai aprūpintais kambariais. Degalinės parduotuvė yra aprūpinta pažangiais kavos automatais bei gausiu užkandžių pasirinkimu. Be to, čia rasite prekių savo automobiliui. Vairuotojai profesionalai čia gali įsigyti kelių vinjetes bei apsistoti nakvynei saugomoje aikštelėje.

Darbo laikas: visą parą.

Prekiaujami kuro produktai: A95, dyzelinas, žymetas dyzelinas, AdBlue, SND.

Paslaugos: saugoma aikštelė, interneto ryšys, vanduo, visą parą veikiantis tualetas ir dušo kambarys, oro stotelė, visą parą dirbanti parduotuvė.

Telefonas: 8 428 48320

 
Degalinė „Naftrus“ Raseinių mieste – moderniausia mūsų tinklo kuro kolonėlė. Čia Jūs rasite modernias užpilymo kolonėles bei visą parą veikiantį savitarnos terminalą. Jūsų automobilio švara pasirūpins ypač aukštos kokybės vokiška „Christ“ automatinė automobilių plovykla kuri Jūsų transporto priemonės blizgesį užtikrins itin pažangiais „Sensofil+“ šepečiais. Be to, degalinėje rasite ir savitarnos dulkių siurblį. Šioje vietoje veikia jauki parduotuvė su plačiu prekių asortimentu. Joje galėsite paskanauti kavos pagamintos moderniausių kavos automatų bei paskanauti įvairių užkandžių.

Darbo laikas: 8-23h

Prekiaujami kuro produktai: A95, dyzelinas, dyzelinas PRO, žymetas dyzelinas, AdBlue, SND.

Paslaugos: tualetas, oro stotelė, parduotuvė, automobilių plovykla, savitarnos dulkių siurblys, kelių vinjetės.

Telefonas: 8 670 61331

 
„3-4 Degalinė“ – jauniausia mūsų tinklo degalinė kurią rasite keliaudami iš Šiaulių į Pakruojį. Degalinėje Jums bus suteiktos visos pagrindinės mūsų tinklo paslaugos – prekyba įprastais naftos produktais bei žymetu dyzelinu, visą parą dirbanti parduotuvė, saugoma automobilių aikštelė su poilsio zona. Kolonėlė yra aprūpinta moderniomis kuro užpylimo stotelėmis bei patogiu įvažiavimu.

Darbo laikas: visą parą.

Prekiaujami kuro produktai: A95, dyzelinas, žymetas dyzelinas, SND.

Paslaugos: tualetas, parduotuvė, kelių vinjetės.

Telefonas: 8 601 15990

Įmonė šiuo metu turi keturias degalines, kurios atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Siekiame, kad jose kiekvienas klientas būtų maloniai sutiktas ir aptarnautas.
Kavinė „Naftrus“ maloniai kviečia užsukti, paragauti tradicinių patiekalų, išbandyti naujų ir įdomių mūsų virtuvės siūlomų skonių, surengti tikrą puotą savo artimiesiems ar pasirūpinti šventės vaišėmis neišeinant iš namų.
Viešbutis „Naftrus“ – jaukūs ir modernūs kambariai už gerą kainą. Viešbutyje įrengti keturi dviviečiai kambariai. Visi kambariai pasižymi jaukumu, švara, patogumais bei pilnai aprūpintais vonios kambariais su dušu.
Didelis, efektyvus, nuolat atnaujinamas ir visus moderniausius standartus atitinkantis autoparkas leidžia garantuoti lanksčias bendradarbiavimo sąlygas bei pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą per 24 h. nuo užsakymo momento.