kreditinės kortelės skirtos įmonėms ir organizacijoms. Kliento patogumui kiekvienai kreditinei kortelei galima parinkti išduodamo kuro limitą, kredito limitą ir kt. paslaugas.

Kiekvienai kortelei priskiriamas PIN kodas, o išsamias ataskaitas apie kreditinės kortelės panaudojimą per mėnesį Jūs gausite paštu kartu su PVM sąskaita – faktūra.

Sutarties galiojimo laikotarpiui kortelės išduodamos nemokamai.

Praradę NAFTRUS kreditinę kortelę, nedelsiant praneškite telefonu +370 428 48320. Per 1 darbo dieną po pranešimo gavimo  įsipareigojame ją užblokuoti.

Užpildykite šią anketą, ir atsiųskite kartu su pelno (nuostolio) ataskaita, balansu ir per 3 darbo dienas mes su Jumis susisieksime dėl tolesnio bendradarbiavimo.

NAFTRUS nuolaidų kortelė – tai magnetinė nuolaidų kortelė tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, su kuria Jūs galite gauti nuolaidą iki 0,05 Eur. kiekvienam litrui degalų.

UAB “Naftrus” pasilieka teisę keisti nuolaidos dydį arba bet kuriuo metu nutraukti nuolaidų kortelių veiklą, apie tai iš anksto nepranešusi kortelės turėtojui.

Įmonė šiuo metu turi keturias degalines, kurios atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Siekiame, kad jose kiekvienas klientas būtų maloniai sutiktas ir aptarnautas.
Kavinė „Naftrus“ maloniai kviečia užsukti, paragauti tradicinių patiekalų, išbandyti naujų ir įdomių mūsų virtuvės siūlomų skonių, surengti tikrą puotą savo artimiesiems ar pasirūpinti šventės vaišėmis neišeinant iš namų.
Viešbutis „Naftrus“ – jaukūs ir modernūs kambariai už gerą kainą. Viešbutyje įrengti keturi dviviečiai kambariai. Visi kambariai pasižymi jaukumu, švara, patogumais bei pilnai aprūpintais vonios kambariais su dušu.
Didelis, efektyvus, nuolat atnaujinamas ir visus moderniausius standartus atitinkantis autoparkas leidžia garantuoti lanksčias bendradarbiavimo sąlygas bei pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą per 24 h. nuo užsakymo momento.