Atsiprašome, bet šiuo metu konkrečių darbo pasiūlymų nėra.

Tačiau, UAB „Naftrus“ – nuolat auganti ir aukčiausios kokybės siekianti įmonė, kuri visad atvira naujoms galimybėms. Jeigu įsivaizduojate save dinamiškoje kuro produktų rinkoje ar techninio aptarnavimo srityje – mūsų profesionalų kolektyvas yra atviras pasiūlymams iš Jūsų pusės! Susisiekite el. paštu naftrus@gmail.com arba telefonu +37069878389.

Jeigu matote save klientų aptarnavimo srityve arba karjera maisto ruošoje yra tai ką norite išbandyti, UAB „Naftrus“ kavinė ypatingai laukia naujų galimybių bendradarbiauti su Jumis nurodytose sferose! Maloniai prašome kreiptis el. paštu yliai.degaline@gmail.com arba telefonu +370 620 51241.

Aukime kartu,

Naftrus kolektyvas

Įmonė šiuo metu turi keturias degalines, kurios atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Siekiame, kad jose kiekvienas klientas būtų maloniai sutiktas ir aptarnautas.
Kavinė „Naftrus“ maloniai kviečia užsukti, paragauti tradicinių patiekalų, išbandyti naujų ir įdomių mūsų virtuvės siūlomų skonių, surengti tikrą puotą savo artimiesiems ar pasirūpinti šventės vaišėmis neišeinant iš namų.
Viešbutis „Naftrus“ – jaukūs ir modernūs kambariai už gerą kainą. Viešbutyje įrengti keturi dviviečiai kambariai. Visi kambariai pasižymi jaukumu, švara, patogumais bei pilnai aprūpintais vonios kambariais su dušu.
Didelis, efektyvus, nuolat atnaujinamas ir visus moderniausius standartus atitinkantis autoparkas leidžia garantuoti lanksčias bendradarbiavimo sąlygas bei pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą per 24 h. nuo užsakymo momento.