Sertifikatas - Rasius Juškys
UAB „Naftrus“ įkurta 1994 metais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – naftos produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba, naftos produktų transportavimas, viešasis maitinimas, apgyvendinimas. Mūsų įmonės klientais yra įmonės, organizacijos, žemės ūkio bendrovės, ūkininkai.

UAB „Naftrus“ siūlo aukštos kokybės naftos produktus ir naftos produktų pristatymo paslaugas. Parduodamo kuro kokybė atitinka Europos Sąjungoje galiojančias kokybės normas ir standartus, o turimų benzinvežių talpos ir autoskaitikliai leidžia patenkinti įvairius klientų poreikius.

Ilgametė darbo patirtis leido sukurti glaudžius ryšius su tiekėjais ir klientais, įgauti jų pasitikėjimą, palaikyti puikius santykius ir ilgalaikį bendradarbiavimą.  Mūsų įmonė tiekia savo klientams aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą.

2006 metais UAB „Naftrus“praplėtė savo veiklą ir atidarė degalinę-kavinę-motelį. Ji yra strategiškai patogioje vietoje, greitkelyje Klaipėda-Vilnius 118 kilometre. Dviejų aukštų pastate – I aukšte – degalinės parduotuvė, kavinė, pobūvių salė, II aušte – viešbutis. Čia klientus pasitinka malonus, ir paslaugus personalas. Pas mus galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pernakvoti jaukiame viešbutyje.

UAB „Naftrus“ yra Lietuviškų degalinių sąjungos narė.

2015m. UAB „Creditinfo Lietuva“ suteikė UAB „Naftrus“ sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2015“, kuris deklaruoja, kad mūsų įmonė turi ypač aukštą mokumo reitingą, kurį turi tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

2015m. UAB „Creditinfo Lietuva“ suteikė sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje vadovai 2015 UAB „Naftrus“ direktoriui Rasiui Juškiui, įvertinus asmeninę bei vadovaujamų įmonių kreditingumą.

2016m. UAB „Naftrus“ įkūrė trečiąją tinklo degalinę Raseinių mieste, Vilniaus g. 3B.

2016 m. kovo 31 – balandžio 2 d. Aleksandro Stulginskio universitete UAB „Naftrus“, kartu su Lietuvos ūkininkų sąjunga, dalyvavo dvidešimt pirmojoje tarptautinė žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2016“.

2016 metais UAB „Naftrus“ ir AB „Orlen Lietuva“ tampa partneriais.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. UAB „Naftrus“ pradeda bendradarbiauti su UAB „Neste Lietuva“.

Sertifikatas - Naftrus
Įmonė šiuo metu turi keturias degalines, kurios atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Siekiame, kad jose kiekvienas klientas būtų maloniai sutiktas ir aptarnautas.
Kavinė „Naftrus“ maloniai kviečia užsukti, paragauti tradicinių patiekalų, išbandyti naujų ir įdomių mūsų virtuvės siūlomų skonių, surengti tikrą puotą savo artimiesiems ar pasirūpinti šventės vaišėmis neišeinant iš namų.
Viešbutis „Naftrus“ – jaukūs ir modernūs kambariai už gerą kainą. Viešbutyje įrengti keturi dviviečiai kambariai. Visi kambariai pasižymi jaukumu, švara, patogumais bei pilnai aprūpintais vonios kambariais su dušu.
Didelis, efektyvus, nuolat atnaujinamas ir visus moderniausius standartus atitinkantis autoparkas leidžia garantuoti lanksčias bendradarbiavimo sąlygas bei pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą per 24 h. nuo užsakymo momento.